8 גאדג’טים עתידניים לבית חכם שכולנו מצפים להם

8 גאדג’טים עתידניים לבית חכם שכולנו מצפים להם

אז אם אתם נמצאים כאן, סימן שכמונו, גם אתם מתלהבים מאוד מהאפשרויות הרבות שפותח בפנינו התחום הטכנולוגי של הבית החכם. התחום מתפתח במהירות שיא, מוצרים חדשים יוצאים מדי חודש, ודברים שנראו עד לאחרונה כאילו נלקחו מעולום המדע הבדיוני הופכים למציאות קיימת, ועם הזמן – יתכן שאפילו יהיו נגישים לכולם מבחינת מחיר.

כאן אנו נציג בפניכם את הגאדג’טים הכי מסקרנים בתחום שעוד עתידים להגיע לארץ, ומי יודע, אולי תוך זמן קצר תוכלו לקנות גם אותם אצלנו?
בינתיים אתם מוזמנים להיכנס לקטלוג שלנו ולבחור מבין מוצרי דור 2 וגם דור 3 המתקדמים העוזרים לכם לתפעל את הבית בקלות, לנהל אורח חיים מסודר ואקולוגי יותר ובאופן כללי, להרגיש כאילו שאתם כבר נמצאים בעתיד.
באופן כללי, ראוי לציין שמוצרי בית חכם כבר לא בהכרח מוצרי יוקרה הנגישים רק לאלפיון העליון. המוצרים של SMART GRADE הם ההוכחה לכך, ובקרוב מאוד יהיה שפע עוד יותר הולך וגדל בתחום.
אז לפניכם השמינייה המרגשת מכל שעוד תגיע גם אלינו ביום מן היום, כך שתדעו שיש למה לחכות.

בקרת הורים חכמה — Vimana

הדור הצעיר גדל בעולם דיגיטלי יותר מאי פעם, כך שההורים צריכים לעמוד בקצב. מכשיר זה מחברת Vimana מסייע לנטר ולפקח על מה שהילדים עושים ברשת ולדאוג לחסוך מהם תכנים לא הולמים לגילם.
מחיר המכשיר: 59$.
ערכות תאורה חכמה בטכנולוגית ננוליף מחברת Aurora
אמנם עכשיו קשה להאמין בזה, אך סביר להניח שנורות הלד המוכרות לכולנו בעשורים האחרונים עשויות להיעלם ובקרוב מאוד. טכנולוגיית התאורה החדשה – ננוליף (Nanoleaf) הופכת לנגישה יותר.
מדובר בלוחות קסומים בגדלים וצבעים שונים שמותקנים על כל משטח שניתן לחשוב עליו ונשלטים באמצעות קישוריות אינטרנט אלחוטי רגיל, ממש כמו כל המוצרים שיש לנו כיום בשוק. אתם יכולים להמתין עד שזה באמת יהפוך לתופעה מוכרת בכל בית, או לחפש כבר עכשיו באינטרנט.
מחיר ערכה אחת כזאת: 229.99$.

חוויית צפייה מיוחדת בעזרת מסך MirraViz UltraBright MultiView

תצורה חדשה ומדהימה זו של חדשנית בעולם הווידאו נחשפה לראשונה בתערוכת CES (Consumer Electronics Show) בשנת 2018. מסך זה מאפשר לצופים לראות תמונות מרובות על אותו המסך ללא צורך במשקפיים מיוחדים. הוא גם בהיר יותר פי 200 ממסכי המקרנים הרגילים.
מחיר התחלתי: 499$

Keen – מערכת בקרת אוויר בכל הבית

מערכת מדהימה זו המיועדת לשליטה על האקלים בבית מכוונת את האוויר בצורה המאפשרת לכוון טמפרטורה מסוימת בכל חדר וחדר. יתר על כן, ניתן לתכנת מראש שינויים בטמפרטורה לאורך היום.
מחיר: 39.99$

מדיח כלים המתחבר לשיש — Tetra

בדרך כלל רק משפחות גדולות מרשות לעצמן מדיחי כלים. למרות שכל סטודנט יודע שגם אדם אחד מסוגל "לייצר" הרים וגבעות של כלים מלוכלכים. מדיח כלים "שולחני" מיוחד זה נותן מענה מושלם לבתים הקטנים. הוא מאפשר לשטוף 10 צלחות ב-10 דקות ומשתמש בטכנולוגיית אהום חדשנית ואקולוגית יותר לחימום המים. הוא מופעל באמצעות אינטרנט אלחוטי ואין ספק שזה יהיה מוצר פופולרי ביותר בקרב העצלנים שבינינו.
המחיר: 300$, עדיין לא הגיע לשוק.

Kohler Verdera – מראה חכמה מופעלת בפקודות קוליות

הרעיון של מוצרים חכמים לאמבטיה זה רעיון מעולה. אחרי הכול, זה המקום הראשון שבו אנו מבקרים בבוקר והאחרון בערב. המראה החדשנית הזאת מזכירה את כל מה שראינו בסרטים בידיוניים – אפשרות לראות עדכונים, את הלו"ז של היום ומידע על פקקים, מונע באמצעות העוזרת האישית של אמאזון – אלקסה.
מחיר התחלתי: 1598.67$

החבר הרובוטי שלכם – Misty II

אמנם עדיין אין את הרובוטים מהסרטים עדיין לא כאן, אבל דגם Misty II בהחלט מרשים, יש בו מנוע חיפוש מתקדם והוא יכול לעזור לכם לברך את האורחים שלכם ולעזור לשלוט על מוצרים חכמים נוספים בבית.
מחיר: 1999$ תמורת חבר רובוטי שאין כמותו.

מיצגי אמנות דיגיטלים מחברת Electronic Objects

בקרוב מאוד הקנבס יוותר על הבלעדיות שלו לתצוגת יצירות אמנות. מסכים מיוחדים להצגת יצירות אמנות מאפשרות להראות תמונות, סרטונים ותמונות מונפשות בלופ אינסופי. המכשיר מהווה גם מערכת לשיתוף יצירות אמנות על ידי המשתמשים וחנות אוניברסלית למכירת היצירות. בהחלט עולם אמנותי חדש ומדהים!
מחיר: 522.74$

מחכים לראות את המוצרים האלה בארץ? מה נראה לכם הכי שימושי? כתבו לנו בתגובות.

Comments are closed.

נגישות