5 גאדג'טים שאתם חייבים לדירת הרווקים שלכם

Photo by Jens Kreuter on Unsplash

מזל טוב! סוף סוף עברתם לדירה משלכם. אולי לבד, אולי עם שותף או שותפים, אבל עדיין – זה המקום שבו תעבירו את הזמן בזמן שאתם מבססים את עצמכם בעולם של "הגדולים", בתור סטודנט או אולי עובד צעיר, או אפילו יזם בהתהוות. לא משנה מה אתם עושים, הבית שלכם צריך להיות המקום שבו אתם מסוגלים לנוח ולהירגע באופן מושלם.

בנוסף לכך, אנחנו חיים בתקופה שבה פשוט יותר מאי פעם לחיות לבדנו. לשם כך דרושים לנו כמה וכמה אביזרים שמקלים עלינו את החיים, עוזרים לנו לבצע את עבודות הבית בקלות ובמהירות, וגם מנעימים את זמננו. אין ספק שלא לכולם יש את התקציב לכל העושר הטכנולוגי המקיף אותנו כיום, אך אנחנו קיבצנו עבורכם את חמישיית הרכיבים החשובים לכל תחומי החיים, אלה שהיום כבר לא יקרים כפי שהיו פעם ובמאמץ מסוים גם סטודנט יכול להרשות לעצמו.

רובוט

כבר מזמן לא מדובר במותרות, אלא בדרך בסיסית ואף חיונית לשמירה על הניקיון בבית. זה חשוב במיוחד לכל מי שלא יכול לחיות בלי גוש הפרווה החביב עליו, שנוטה גם להשיל את הפרווה המדוברת מגופו ולפזר בכל רחבי הבית. וגם ללא כך, רובוט באיכות סבירה מסייע לאסוף גם את פירורי הצ’יפס שנשארים על הרצפה אחרי הבינג’ השבועי או אחרי שלא יכולתם להפסיק לשחק באקס בוקס עד שעברתם את כל השלבים …. בסופו של דבר – זה לא יחליף את הניקיון השבועי, אבל בהחלט יעזור לשמור על מראה מכובד עד הספונג’ה הבאה.

Photo by Kowon vn on Unsplash

סיר בישול

מי אמר שחייבים לדעת לבשל כדי לאכול בריא וטעים בבית? אז כן, אתם בטח כבר יודעים שלאכול בחוץ דרך קבע זה פאסה וגם לא טוב לכיס, אז מה עושים כדי גם לאכול כמה שצריך, בלי לעשות בלאגן במטבח בשביל כל ארוחה (עד כדי כך, שפשוט יותר להזמין פיצה).

הרעיון של סיר בישול הוא גם בריא, כי גם כשמטגנים בעזרתו צ’יפס – כמות השמן הרבה יותר קטנה), גם יותר פשוטה (כי הכול נעשה בזבנג וגמרנו לרוב – מעמיסים, מפעילים וזה מבשל לבד), וגם הרבה פחות בלאגן (כי צריך לרחוץ רק את הסיר, ואפילו אין כיריים מלוכלכים).

כך שאם אתם עושים היערכות פיננסית מראש, במקום להתרגל להזמין טייק אוויי, תשקיעו פעם אחת ותהיו מסודרים להרבה זמן, וגם תוכלו לעורר את תדהמתם של כל אורח שיגיע אליכם וישתגע מניחוחות הבישול הביתי – וכל זה ללא מאמץ מיוחד.

Photo by Edgar Castrejon on Unsplash

מערכת סטריאו

אי אפשר להפריז בחשיבות של מוזיקה בחיינו. היום היא כבר יכולה להתקיים באופן אל-חוטי, באמצעות חיבור לבלוטוס, לטלוויזיה, לאלקסה או גוגל אסיסטנט בטלפון שלכם. הדבר היחיד שבאמת חשוב – זה שאיכות השמע תהיה גבוהה, כדי שגם האודיופילים הגדולים ביניכם יהיו מרוצים ממה שהם שומעים. המערכת תלווה אתכם גם בצפייה בסרטים וסדרות בנטפליקס, גם בתור הרקע לאימונים הביתיים שלכם (כי היי, עם הסביבה הנכונה גם לא באמת צריך מנוי לחדר כושר!)

Photo by Loewe Technologies on Unsplash

מערכת מציאות ווירטואלית

ואם בחידושים טכנולוגיים עסקנו, אי אפשר שלא לציין את האפשרויות הרבות של המציאות הווירטואלית שיש כיום, החל מהמערכות הבסיסיות שמגיעות כמשקפיים נלוות לטלפון הנייד, או מערכות נוספות לבית. אם אתם חובבי משחקים, זה בהחלט פריט חובה בבית, וכדאי שיהיו שני זוגות משקפיים לפחות, שגם האורחים ייהנו.

Photo by Frank Vessia on Unsplash

מתגי חשמל חכמים

בסופו של דבר, דירת הרווקים הראשונה שלכם זה המקום שבו אתם לומדים להרגיש בנוח עם עצמכם, מבססים הרגלים חיוביים וטובים להמשך החיים וגם לומדים לצרוך נכון. מתגי חשמל חכמים של Smart Grade יהיו כלי איכותי ויעיל לשם כך, משום שהם מאפשרים לכם לשלוט מרחוק על מכשירי חשמל חשובים בבית – כולל דוד החשמל, המזגן, התריסים החשמליים או הסיר החכם שלכם. באמצעות לחיצה אחת באפליקציה, המתג יכול להפעיל וכן לכבות מכשיר חשמל עוד בזמן שאתם נמצאים בדרך הביתה או שוכבים במיטה. האפליקציה מספקת לכם גם מידע ונתונים על היקפי צריכת החשמל שלכם, מה שמועיל מאוד לכשעצמו וגם נותן חומר למחשבה לגבי ההתנהלות שלכם, והכי חשוב – היא שומרת שלא תשכחו את המזגן או את הדוד דולקים.  זה יקר, וזה לא בטיחותי.

וזה מה שנקרא התפתחות אישית!

לרכישת מתגי החשמל החכמים של Smart Grade, לחצו כאן

מתגי החשמל החכמים של SMART GRADE

Comments are closed.

נגישות