אודות

Smart Grade: מוצרי בית חכם מבית דילאור

Smart Grade היא סדרת מוצרי בית חכם המשווקת על ידי חברת דילאור, מהשחקנים הבולטים בישראל בתחום פיתוח, ייצור ויבוא אביזרי חשמל לסוגיהם השונים, הן לתעשייה והן לצרכנים פרטיים.

דילאור הוקמה כעסק משפחתי כבר בשנות ה-40 של המאה הקודמת, בתל אביב, ובמשך השנים התרחבה פעילותה עד שהפכה לחברה מובילה ומוערכת על ידי קהל הצרכנים והמשווקים. דילאור מפתחת, מייצרת ומייבאת לישראל מגוון רחב של מוצרים ופתרונות בתחום החשמל, והוגשו על ידה פטנטים ומדגמים רבים.

בשנים האחרונות מתמקדת דילאור בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה לבית ולעסק החכם על גבי פלטפורמת IoT של חברת IoTech הישראלית, החל מרכיב הקושחה בהתקן, דרך השרת והענן הייעודיים, ועד לפיתוח אפליקציות חכמות וממשקים עם מערכות נוספות (החל מ V3).

סדרת מוצרי SmartGrade מאפשרת להפוך את כל החשמל הביתי או הארגוני לחכם, ללא חציבה, ללא בקרים יקרים בצימוד ישיר של התקני הקצה לרשת ה WiFi האלחוטית ושליטה קלה מאפליקציה ייעודית ובעברית בטלפון החכם. האפליקציה מאפשרת להפעיל או לכבות את המכשירים מכל מקום בזמן אמת, לתכנת אותם מראש לפי דפוסי פעולה שונים ומגוונים, ולקבל נתוני צריכת חשמל וסטטיסטיקות שימוש שיחסכו לכם כסף.

האפשרות לבחור אילו מוצרים בבית שלכם יהפכו לחכמים הופכת את הבית החכם לאופציה זמינה – לכולם. אנחנו מאמינים שטכנולוגיות הקצה יכולות וצריכות להגיע לכל בית בישראל.

איכות, בטיחות ושירות

כל המוצרים מסדרת Smart Grade עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים בעולם ומתהדרים באישורי התאמה לתקן הישראלי המחמיר. המוצרים נבדקים בקפידה ומתאימים לעומסים הרשומים עליהם. נוסף על כך, כל מוצרי הסדרה מאושרים גם על ידי משרד התקשורת בישראל. זו הסיבה שאנו מעניקים אחריות מקיפה על המוצרים שלנו – אנחנו בטוחים שהם באיכות מעולה.

רכישת מוצרי בית חכם שונה מרכישת שקע או מתג תאורה רגיל. כיוון שפעולות ההדלקה והכיבוי מתבצעות דרך רשת אלחוטית, במקרים של תקלות רשת או בעיות אחרות, לעיתים נדרש סיוע טכני. לצורך כך קיים מערך תמיכה ושירות שיסייע לכם בפתרון תקלות בכל שלב לאחר הרכישה.

Smart Grade: מוצרים חכמים שיש להם אבא

אם אתם שוקלים להפוך את הבית שלכם לחכם – Smart Grade היא הפתרון המשתלם, הבטוח והטוב ביותר. רכישת מוצרי Smart Grade היא רכישה של מוצרים שפותחו על ידי חברה ישראלית ובהתאם למאפייני רשת החשמל בישראל  והם עומדים בדרישות ומאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי. מעל הכול: רכישת Smart Grade היא רכישה בטוחה, הכוללת אחריות מקיפה ושירות מתמשך.

Comments are closed.

נגישות